portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Vivaldiego - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Vivaldiego - sprawy osiedlowe » Forum » Zmiana zarządcy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zmiana zarządcy

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Lakier 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 13, 2017 19:27
Posty: 38
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 17:11    Temat postu: Zmiana zarządcy

Czy wie ktoś jak wygląda procedura zmiany zarządcy?

Nie wiem jak Wy, ale ja mam dosyć Concordii. Opłaty bardzo wysokie jak na jakość obsługi przez nich świadczoną, a jak mają coś załatwić z Murapolem (naprawy gwarancyjne) to kończy się, że albo płaci za to wspólnota, albo nie jest to robione. Kontakt zarówno z księgowością jak i z obsługą klienta jest beznadziejny. Klatki są w opłakanym stanie, nawet po "sprzątaniu" podłoga jest brudna.

No i ten przekręt z tym, że po mimo spotkania wspólnoty, nie było wyboru członków zarządu, bo "zapomnieli". No i jednym członkiem zarządu jest człowiek z concordii.
Premier 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sie 10, 2017 1:30
Posty: 58
Skąd: Gdańsk, Pomorskie

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 20:05    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Czy chodzi o wspólnotę N40,42 ? Jeśli tak to pisz we wspólnotowym wątku http://gdansk-vivaldiego.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=160919
Odnośnie sprawy to musisz na kartce napisać wniosek o zwołanie zebrania celem zmiany zarządu, przejść po sąsiadach i zebrać podpisy. Na zebranu odbywa się głosowanie. Nowy zarząd wręcza wypowiedzenie umowy zarządcy i podpisuje z nowym.
kamilka968 
   

Zaglądajacy


Wiek: 34
Dołączył: Pią Kwi 05, 2013 22:38
Posty: 24
Skąd: Gdańsk Łostowice

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 12:57    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Ja jestem jak najbardziej za zmianą zarządcy na Grubby 10,12,14,16,18. Jeżeli sąsiedzi też są podobnego zdania to fajnie jakbyśmy coś z tym w końcu zrobili. Wiem, że Robyg na Morenie, który był obsługiwany także przez Concordie zmienił zarządcę i są bardzo zadowoleni ze zmiany.
kodlaty.szuczur 
   

Stały bywalec


Wiek: 52
Dołączył: Wto Lis 14, 2017 16:28
Posty: 80
Skąd: Gdańsk Vivaldiego

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 18:57    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Zarządca już dawno powinien być zmieniony. To co się dzieje, to się w pale nie mieści. Był jeden zarządca, który nic nie robi, a teraz jest drugi jeszcze gorszy. Na klatkach syf i smród, na terenie zewnętrznym makabra, parking chyba nigdy nie sprzątany, za co my płacimy firmie sprzątającej, a wogóle kto zmienił firmę
bez uzgodnienia z mieszkańcami. Poprzednia firma sprząta teraz Hokejową i Grubby 2,4,6, zobaczcie jaki tam jest porządek.
Trzeba coś z nimi zrobić. Dosyć samowolki Concordii.
ZosiaP 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lip 01, 2015 20:48
Posty: 58
Skąd: Osiedle Vivaldiego

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 20:08    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Ja oczywiście też jestem za zmianą zarządcy. Problem w tym że trzeba poświęcić na to trochę czasu, pochodzić po ludziach, pozbierać podpisy.
karoolens 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 27, 2016 11:07
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 13:40    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Również jestem za zmianą zarządcy. Ten nic nie robi, tylko ktoś by musiał się tym zająć, jestem obecnie na chorobowym (ciąża) i bym mogła pomóc przy tym bo mam czas, ale sama się tego też nie podejmę, bo się na tym nie znam. Mieszkam na Andrzeja Grubby 12. Jak ktoś chce się zająć i potrzebuje pomocy w tym to pisac Smile
kodlaty.szuczur 
   

Stały bywalec


Wiek: 52
Dołączył: Wto Lis 14, 2017 16:28
Posty: 80
Skąd: Gdańsk Vivaldiego

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 18:50    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Wystarczy, że w każdym bloku jedna osoba się zmobilizuje i zbierze podpisy lokatorów, myślę że mogliby to zrobić osoby, które nas reprezentują, które zostały wybrane jako nasi przedstawiciele na zebraniu. Po zebraniu podpisów zwołuje się zebranie i odwołuje zarządcę i powołuje nowego.
elemelek123 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Paź 10, 2018 10:56
Posty: 17
Skąd: Gdańsk - Jasień

PostWysłany: Śro Paź 10, 2018 13:10    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Moi znajomi mieszkają na Słonecznej Morenie, pytałam wczoraj czy firma Concordia nadal administruje ich budynkiem, powiedzieli, że tak i są zadowolenie ze współpracy z nimi. Szybko reagują na zgłaszane sprawy i nie ma z nimi kłopotów. Administrator jest uprzejmy i pomaga w każdej sprawie. Co do sprzątania to jest tam inna firma niż u nas, ale mówią że koszty są dość wysokie, większe niż u nas.
Ja nie miałam do tej pory uwag, ale sprzątanie mogliby poprawić. Z tego co wiem to na Hokejowej sprząta firma, która sprząta też na Niepołomickiej 40 i 42 i się sprawdza, a Concordia tez tam administruje, może by wziąć tą firmę od sprzątania do nas.
agnkoc 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Cze 03, 2016 21:28
Posty: 9
Skąd: Gdańsk - Południe

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 12:43    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Ja też jestem za zmianą zarządcy, mogę pomóc, blok nr 14. proszę o kontakt
ana_ana 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Nie Gru 16, 2018 18:46
Posty: 1
Skąd: Gdańsk Chełm Południe

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 18:54    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Wspólnoto 10, 12,14,16,18. Jestem skłonna wziąć czynny udział w organizacji zmiany zarządcy jednak sama nie dam rady. Ktoś chętny? bo tak się bierzemy za to od 2 lat a oni zdzierają kasę i nic nie robią. Po tegorocznych przeglądach wentylacji myślę, że nie będzie problemu ze zdobyciem większości głosów.u mnie od roku przepływ 0 w kuchni Concordia doskonale to wie.. mieliśmy wyciągane gniazdo i małego gołębia, ale w dalszym ciągu nie zostały założone kratki w kominach co miało być zrobione za pieniądze zebrane od nas.
Poza tym kontakt jest zabójczy. Inne wspólnoty o szlabanie słyszały od swoich zarządców od miesięcy a u nas informacja poszła dopiero jak mieszkańcy zaczęli się wypytywać.
to jak kto chętny do zorganizowania się?
Efaulinka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Maj 31, 2017 16:44
Posty: 10
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 13:59    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

A proszę mi powiedzieć, kiedy u Państwa było kolcowanie bloków? My mieliśmy teraz, latem. I o ile kolce są, to kratek zabezpieczających na kominach także nie ma. -- ostatni etap Vivaldiego.
kodlaty.szuczur 
   

Stały bywalec


Wiek: 52
Dołączył: Wto Lis 14, 2017 16:28
Posty: 80
Skąd: Gdańsk Vivaldiego

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 20:44    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Do wspólnoty 10,12,14,16 i 18 nie podpisujcie uchwały w sprawie kamer, po świętach zbierane będą podpisy w sprawie odwołania CONCORDII i kamery będzie nam załatwiał inny zarządca i za inną kwote.
Dinozaur72 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Sob Lut 07, 2015 15:01
Posty: 68
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 23:05    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

to nic nie da , zmiana zrzadcy, to jak w rzadzie polskim , zmieniają się a poprawy dla spolecznosci brak, ważne ze im zgadza się w kieszeniach. U nas to już było, okazało się ze plowa z budynku pracuje u tego zarządcy.
kodlaty.szuczur 
   

Stały bywalec


Wiek: 52
Dołączył: Wto Lis 14, 2017 16:28
Posty: 80
Skąd: Gdańsk Vivaldiego

PostWysłany: Śro Gru 19, 2018 9:32    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Najlepiej siedzieć, nic nie robić i mówi, że to nic nie da. Zarządcę możemy zmieniać do oporu,aż trafimy na takiego o którego nam chodziło. Pamiętać musimy, że to my utrzymujemy zarządcę i on jest dla nas, a nie my dla niego. Więcej wiary.
elemelek123 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Paź 10, 2018 10:56
Posty: 17
Skąd: Gdańsk - Jasień

PostWysłany: Śro Gru 19, 2018 12:18    Temat postu: Re: Zmiana zarządcy

Kudłaty Szczurze, podaj konkretne uwagi jakie masz, zmiana dla samej zmiany nic nie da nie o to chodzi, wymagaj i egzekwuj, interesuj się tym co się dzieje, zaproponuj coś, ale nie narzekaj. Zmieńmy, ale na kogo, po co jaka masz pewność, że będzie lepiej. Zobacz że od kilku lat firma dba o nas a na zebraniach możesz się wszystkiego dowiedzieć. Mamy oszczędności, walczą z deweloperem, w poniedziałek było spotkanie z właścicielami ws. kanalizacji, a właściciel firmy osobiście pojechał w naszej sprawie do Murapolu do Bielska-Białej rozmawiać o naszych problemach. Szkoda, że o tym nie piszesz. Dodatkowo zatrudnili kancelarię adwokacką, która reprezentuje naszą Wspólnotę ws. usterek. Szkoda, że o tym też nie piszesz. A jeżeli tego nie wiedziałeś to świadczy to tylko o tym, że nie interesujesz się tym co się dzieje na twojej Wspólnocie Mieszkaniowej. Może powinieneś ochłonąć. Smile


Życzę Wszystkim spokojnych i radosnych Świąt,
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama